• Szukasz informacji?

  Moda, uroda i medycyna to tematy prowadzone na tym blogu przez pasjonatów.


Jak wykonać manicure hybrydowy?

2019-04-05

Manicure hybrydowy to doskonała alternatywa dla klasycznych lakierów, które szybko odpryskują, przez co dłonie wyglądają nieestetycznie i niechlujnie. Paznokcie hybrydowe możesz wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym, a także u siebie w domu. Zasady, jakich należy przestrzegać, są bardzo proste, więc z pewnością nauka nie zabierze Ci wiele czasu. Dzięki temu zaoszczędzisz się tylko pieniądze wydane na wizytę u kosmetyczki, lecz także zyskasz satysfakcje z samodzielnie wykonanej pracy.niebieskie paznokcie

Najważniejszym elementem, bez którego zrobienie manicure hybrydowego jest niemożliwe, to odpowiednio wyposażony zestaw do paznokci hybrydowych. Na rynku dostępne są różnorodne zestawy, te mniejsze i większe, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Co powinien zawierać zestaw do paznokci hybrydowych?

Zestaw do paznokci hybrydowych powinien składać się z:

 • Bazy pod lakier hybrydowy;
 • Produktu, który nabłyszcza i utwardza lakier;
 • Wacików bezpyłowych;
 • Acetonu do hybryd;
 • Cleanera do odtłuszczania płytki paznokcia;
 • Stripera, do ściągania lakieru hybrydowego;
 • Pilników;
 • Bloczka polerskiego;
 • Lampy UV;
 • Lakiery hybrydowe;

Taki startowy zestaw do paznokci hybrydowych pozwoli Ci stworzyć swój pierwszy manicure, którym będziesz mogła się cieszyć bardzo dług. Jednak jak się do tego zabrać?

Na początek przygotuj swoje paznokcie, nadając im pilniczkiem wybrany kształt oraz matując je przy użyciu bloczka polerskiego. Bloczek polerski ma czarny różne strony, w pierwszej kolejności paznokcie powinny być polerowane najbardziej szorstką warstwą, stopniowo, aż po najdelikatniejszą. Następnie należy skorzystać z wcześniej przygotowanego zestawu do paznokci hybrydowych i wybrać cleaner, nabierając go trochę na wacik. Paznokcie należy przetrzeć nasączonym cleanerem wacikiem, aby odtłuścić powierzchnię płytki. Po wykonaniu tej czynności, paznokcie trzeba pokryć cieniutką warstwą bazy i utwardzić je wkładając dłonie do lampy na około dwie minuty. Później czas na najprzyjemniejszą część robienia paznokci hybrydowych, czyli wybór koloru lakieru. Lakiery hybrydowe należy nakładać dwukrotnie, aby nie powstawały prześwity, a odcień był wystarczająco nasycony. Każdą nałożoną warstwę należy utwardzić pod lampą. Na sam koniec wystarczy pokryć paznokcie topem, czyli produktem nabłyszczającym i utwardzającym i znów włożyć palce na dwie minuty pod lampę. Ostatnim krokiem przy robienie manicure hybrydowego jest przetarcie paznokci wacikiem zwilżonym cleanerem i nałożeniem oliwki na suche skórki.

Podsumowując, posiadając dobry zestaw do paznokci hybrydowych, możesz wykonać piękny manicure bez wychodzenia z domu. A kto wie, może z czasem zaczniesz przyjmować pierwsze klientki i Twój sprzęt pozwoli Ci zwiększyć dotychczasowy domowy budżet. Poza tym nie jest to kosztowna inwestycja, a z pewnością będzie Ci służyć przez długi czas.KOMENTARZE:

© psouumyslenice.pl - 2022r.