• Szukasz informacji?

    Moda, uroda i medycyna to tematy prowadzone na tym blogu przez pasjonatów.


Przedłużanie rzęs metodą objętościową

2019-03-22

Nikogo nie powinno dziwić, że rzęsy objętościowy zyskały ogromną popularność. Jeśli jesteś nowy i dopiero poznajesz metody zakładania rzęs, to wiedz, że rzęsy do metody objętościowej zostały opracowane na podstawie zaawansowanej techniki. Wybitni styliści dopracowywali je przez kilka miesięcy, aby były bezpieczne dla naturalnych rzęs, a jednak nadal wzbudzały zachwyt i pięknie się prezentowały. Poniżej znajdują się odpowiedzi na pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących stosowania rzęs objętościowych, które pomogą Ci zdecydować, czy jest to metoda dla Ciebie.


Czym różnią się rzęsy do metody objętościowej od klasycznych rzęs?

Kiedy jedna pojedyncza rzęsa przedłużana jest na jedną naturalną rzęsę, technika ta określana jest mianem klasycznych rzęs. Przy metodzie objętościowej, kosmetyczka dołącza więcej niż jeden włókno przedłużające do rzęs naturalnych, aby wyglądały tak, jakby więcej rzęs rosło od jednej cebulki. W zależności od efektu, który chce uzyskać klient, specjalistka może użyć od 2 do 10 przedłużeń. Liczba rzęs używanych przy metodzie objętościowej jest również zależna od grubości przedłużenia. Im lżejsze przedłużenie, tym więcej rzęs może być użyte.

Jak długo trwa zakładanie rzęs objętościowych?

Ze względu na skomplikowany proces i dodatkowe umiejętności związane z tą metodą, rzęsy do metody objętościowej zakłada się znacznie dłużej, niż klasyczne kępki. Niektórzy doświadczeni styliści rzęs, poświęcają do 1,5 godziny na zastosowanie pełnego zestawu, ale zazwyczaj trwa to do 4 godzin.

Czy rzęsy objętościowe poważnie uszkadzają naturalne rzęsy?

Nie jest niczym niezwykłym, że klienci martwią się o swoje naturalne rzęsy, kiedy widzą całkowity efekt rzęs założonych metodą objętościową. Jednak gdy są one wykonane prawidłowo, mogą nawet pobudzać naturalne rzęsy do wzrostu, ponieważ włókno używane do aplikacji jest tak lekkie, że nie obciąża naturalnych rzęs i nie powoduje uszkodzeń. Należy jednak podkreślić, że warto upewnić się, że osoba wykonująca procedurę jest nie tylko przeszkolona, ale również posiada doświadczenie w zakładaniu rzęs objętościowych. Rzęsy używane do metody objętościowej są szczególnie polecane osobom z rzadkimi rzęsami naturalnymi. Mogą być używane do zakrycia luk, tworząc jednocześnie iluzję posiadania większej ilości naturalnych rzęs z powodu.

Co jaki czas uzupełniać rzęsy założone metodą objętościową?

Podobnie jak klasyczne rzęsy, zaleca się regularne uzupełnianie co dwa tygodnie, aby wypełnić ubytki, a także, aby sprawdzić stan zdrowia naturalnych rzęs, które nigdy nie powinny być ignorowane podczas przedłużania rzęs. Jednak niektóre rosyjskie rzęsy wykorzystywane do metody objętościowej klienci mogą pozostawić do czterech tygodni pomiędzy uzupełnieniami.

Czy rzęsy objętościowe nadają dramatycznego wyglądu?

Objętość rzęs nie musi być zbyt dramatyczna. Możesz wybrać, jak duże i gęste rzęsy chcesz. Dostosowuje się to poprzez zwiększenie lub zmniejszenie liczby rzęs. Osoby, które noszą rzęsy objętościowe, zazwyczaj decydują się na bardziej naturalny i subtelny efekt.KOMENTARZE:

Marysia
Dzięki tej metodzie moje brwi nabrały objętości, koloru i się także wydłużyły.
© psouumyslenice.pl - 2022r.